KG GAS SPRING

Şirket Genel Bakış

Firmamız 2020 yılında faaliyetine başlamış olup ; 15 yıllık birikime sahip , dalında lider kuruluş olmak için kurulmuştur. KG Gas Spring & Rubber , uzmanlık alanı titreşim sürümleyici ekipmanlar , muhtelif conta , sızdırmazlık elemanları ve gazlı amortisörler başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. KG Gas Spring & Rubber , siz değerli müşterilerimizin ürünlerle ilgili şartlarını , tasarım aşamasından müşteriye teslimine kadar yürütülen her süreçte kontrol altında tutar. Firmamız, müşterilerimizin numune taleplerine özel önem vermek ile birlikte en uygun ( standard ve standard dışı ) gazlı amortisör ihtiyaçlarını gidererek , en kısa zamanda gereksinimlerinizi karşılamaktadır. KG Gas Spring & Rubber ; uygun fiyat , kısa süreli termin ve yüksek kalite anlayışı ile sektöründe marka bilinirliliğinin öncü kuruluşu olmayı hedeflemektedir. KG Gas Spring & Rubber ; ‘ÖNCE KALİTE’ , ‘SIFIR HATA’ yı benimseyerek , bilgi işlemi en hızlı şekliyle yapabilen , müşterilerine en iyi hizmeti amaç edinmiş firma olmayı hedeflemektedir.

KG GAS SPRING

Misyonumuz

Müşterilerimizin isterkleri doğrultusunda , ürünlerimizi sürekli geliştirerek sektörümüzde lider firma konumuna gelmektir.

KG Gas Spring

Vizyonumuz

Sektörümüzde öncü kuruluşlardan biri olma isteğimizi, marka bilinirliliğimizi, dünya pazarında ileriye taşıyarak ülke ekonomisine katkı vermeyi hedeflemektedir.